OCCO – sisustusidu, mis toob sisekujundusmaailma 21. sajandisse

  • OCCO loodud digiplatvorm säästab keskmiselt 27% sisekujundajate tööaega 
  • OCCO digiplatvorm tagab ligipääsu üle 800-le kvaliteetsele Euroopa mööblitootjale 
  • Kuue aasta jooksul on OCCO teinud 300+ sisustusprojekti arhitektidega üle kogu Euroopa 
  • Konto loomiseks külasta www.occo.digital

Sisearhitektid vahetavad sageli mitmekümneid e-kirju, otsivad tooteid paberkataloogidest ja võrdlevad PDF-is saadetud hinnapakkumisi, et kliendile sobiv sisustus leida. Kõik see kulutab tohutult palju väärtuslikku aega, mida saaks kasutada hoopis efektiivsemalt, näiteks loomingulisemateks ülesanneteks disainiprotsessis. Eestist hoo sisse saanud sisustusteenuse pakkuja OCCO lõi aga digitaalse platvormi, mis aitab sobivad tooted leida kõigest sekundiga ja kaotab vajaduse paberkataloogide hunnikuteks töölaual. 

OCCO viib läbi digirevolutsiooni 

OCCO on disainitehnoloogia idufirma, mille suurimaks missiooniks on sisekujundusmaailma digitaliseerimine. OCCO eesmärk on tuua sisearhitektile kõik vajalik kokku ühele platvormile, mis annab kohese juurdepääsu toodetele koos hindade ja tehniliste andmetega. OCCO välja töötatud AI kasutab tootepiltide ja -kirjelduste analüüsimiseks süvaõpet ning tehisintellekti algoritmid on muutnud tootekirjeldused otsitavaks. See tähendab, et OCCO platvorm on maailma mastaabis tipplahendus nii sisustustoodete leidmiseks, alternatiivsete toodete avastamiseks kui ka projektijuhtimiseks.  

Tõestus on numbrites 

Koguni 99% OCCO platvormil tehtud otsingutest annab tulemuse vähem kui sekundiga. Koos kõigi täiendavate funktsioonidega nagu projektihaldus, on OCCO platvorm tõestanud, et see säästab professionaalide jaoks keskmiselt 27% tööajast. See on peaaegu nädal tööaega iga kuu kohta ning aasta peale kokku lausa ligi kolm kuud võidetud tööaega. 

OCCO platvorm on ellu kutsutud tihedas koostöös sadade sisearhitektiga Euroopa eri riikidest, kelle tagasiside ja ettepanekud on muutnud platvormi tõeliselt väärtuslikuks.